Grąžinimas ir keitimas

1) Netikusias prekes galite grąžinti per 14 kalendorinių dienų nuo prekių gavimo dienos. 
1.1) Pasirinkus prekes atsiimti Diana Vapsve parduotuvėje, grąžinimo terminas pradedamas skaičiuoti nuo sekančios dienos po pranešimo klientui išsiuntimo.
1.2) Negrąžinamos prekės – kojinės, naktiniai, apatiniai, kvepalai.

2) Prisijunkite prie savo paskyros mūsų svetainėje. Nuėję į “Užsakymai” inicijuokite grąžinimą paspaudę “Grąžinti”. Pažymėkite norimas grąžinti prekes. Įveskite banko sąskaitos nr. į kurią pervesime grąžinamus pinigus.  Į grąžinamą siuntą įdėkite grąžinimo aktą. Jei užpildėte prašymą internete, pažymėkite lape grąžinamas prekes. Daugiau nieko rašyti nereikia.

3) Norimas grąžinti prekes siųskite adresu: UAB MODI 2, Žirmūnų g. 68, VILNIUS LT09124. +370 677 00749

4) Grąžinant prekes parduotuvėje,  prieš tai užpildykite grąžinimo prašymą mūsų svetainėje. Parduotuvėje tik perduosite grąžinamas prekes, sutaupysite laiko ir sau, ir mums 🙂 

Jei prekė pirkta parduotuvėje, grąžinant būtina pateikti pirkimo čekį.

5) Jei prekes pirkote internetu, neprisiregistravę, spauskite : www.dianavapsve.lt/grazinti/ įveskite užsakymo nr. ir el. paštą, kurį naudojote pirkimo metu. Atsidariusiame užsakymo lange spauskite “Grąžinti”, pažymėkite grąžinamas prekes, įveskitę banko sąskaitos nr. į kurią grąžinsime pinigus.

6) Prekes galima grąžinti ir fizinėje parduotuvėje, prieš tai užpildžius grąžinimo prašymą mūsų svetainėje. Pinigai grąžinami bankiniu pavedimu per 10 d.d.

Keitimas : 

Jei prekę norite keisti, inicijuokite netikusios prekės grąžinimą ir atlikite naują užsakymą. Užpildžius grąžinimą Jūs el. paštu gausite nuolaidos kodą nemokamam pristatymui. Manome, kad taip patogiau, nes tinkamą dydį gausite greičiau, tuo pačiu vėl turėsite 14d. grąžinimo galimybę, o mes Jūsų grąžinimą stengsimės patvirtinti kuo greičiau.

Grąžinamos prekės turi atitikti šiuos kriterijus:

– Prekės nebuvo naudojamos (dėvimos, avimos ir pan.).
– Prekės nebuvo sugadintos.
– Kiekviena grąžinama prekė yra originalioje ir nepažeistoje pakuotėje.
– Nuo prekių nebuvo nuimtos originalios etiketės (apsauginės plėvelės ir kt.).
– Grąžinamos prekės yra pilnos komplektacijos ir išlaikė savo prekinę išvaizdą.

Prekių grąžinimas iš ne Europos sąjungos valstybių.
1) Norime informuoti, kad grąžinamoms siuntoms iš ne Europos sąjungos valstybių taikomi siuntos išmuitinimo mokesčiai. Muito mokesčius apmoka klientas. T.y. mes Jums grąžinsime proporcingai mažesnę sumą. 

Iškilus klausimams, maloniai prašome kreiptis telefonu: +370 677 00749

KREPŠELIS 0