Dizainerė Diana Vapsve

Apie

„Diana Vapsve“ buvo sukurtas 2012m. Prekės ženklą įkūrė dizainerė Diana Vapsve. Dizainerė įžengė į mados pasaulį su išskirtine, universalia, o kartu ir savitu stiliumi išsiskiriančia drabužių linija. Diana pristato po 2 kolekcijas kiekvienais metais ir stengiasi nustebinti gerbėjus kūrybingais sprendimais. Dizainerė stebina gebėjimu pristatyti kažką naujo ir unikalaus kiekvienais metais. „Labai svarbu mokėti keistis ir eksperimentuoti! – pabrėžia dizainerė ir įkūrėja – Diana Vapsve.

Mūsų misija

Stengiamės gaminti nišinius, universalius, ilgaamžius ir išskirtinio dizaino drabužius. Siekiame gaminti tai ką mūsų klientai galėtų dėvėti kasdien ir tuo pačiu galėtų pasipuošti ypatingai progai.

Mūsų kolekcijos yra kuriamos ir gaminamos remiantis tvarumo idėjomis. (Kuriame ir gmainame čia – Lietuvoje).

Kodėl mes tai darome ?

Universalumas yra pirmiausia. Kūrimo procese nuolat stebime naujausias ir ateinančias mados tendencijas, tačiau pagrindinis dėmesys visada skiriamas universalumui. Universalumas, detalės ir patogumas yra pagrindiniai mūsų tikslai. Kai galvojame apie savo gaminius, galvojame apie šiuos tris aspektus. Jie yra mūsų dizaino ramsčiai. Esame čia ne tam, kad diktuotume naujas mados tendencijas, o tam, kad pasiūlytume patogią, nepriekaištingos kokybės ir stilingą drabužių liniją kūrybingai ir veikliai moteriai neabejingai madai. Su kiekviena kolekcija siekiame keistis ir skirtis. Akcentuodami tokius žodžius kaip – „keisti“, „ieškoti“, norime paskatinti nebijoti į savo kasdieninį garderobą įnešti ko nors naujo.

                                     Est. 2012                                                                                 Mūsų motto – “Nebijok keistis !”

                   Est. 2012                               

Mūsų motto – “Nebijok keistis !”

Kuo mes išsiskiriame

Kūrybiškumas. Galimybė apsiriboti paprastomis medžiagomis kuriant kolekciją ir su ja kurti gražius drabužius – tiesiog meno kūrinys. Mes nebijome mesti sau iššūkių -eksperimentuojame kūrybos procese, Kad išlaisvintume kūrybiškumo laisvę. Tikime, kad turėdami savo kūrybinį potencialą galime pasiūlyti kažką naujo ir unikalaus kiekvieną sezoną. Dėmesys detalėms ir universalumas yra vienas iš mūsų pagrindinių akcentų ir mūsų išskirtinio dizaino. Su minimalizmu kuriame drabužius, kurie yra universalūs ir tinkami dėvėti beveik bet kokiai progai. Nesenstantis, universalus, detalus dizainas suteiks daugiau pasirinkimo galimybių, o spinta bus maža. Mūsų mados gaminiai yra ilgalaikiai, tvarūs ir turi panašumų. Tai reiškia, kad mūsų naujos kolekcijos puikiai dera su ankstesnėmis kolekcijomis, kai jos derinamos kartu.

Mūsų pasiekimai

Per visus metus nuo prekės ženklo įkūrimo, Diana Vapsve sugebėjo išleisti 16 sėkmingų kolekcijų . Prekės ženklas „Diana Vapsve“ yra gerai žinomas tiek savo šalyje, tiek turi gausų gerbėjų ratą užsienyje.

                   

                              Siunčiame į visas pasaulio šalis.                                                                    2 kolekcijos per metus.

Siunčiame į visas pasaulio šalis.
                      2 kolekcijos per metus.


Susipažinkime - pokalbis su Diana Vapsve laidoje "Kūryba be filtrų" :

KREPŠELIS 0